| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Önerilen platform boyutu | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 2,0mv/v+%5 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Önerilen platform boyutu | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |