| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tüketim Sensörü |
| Kapasite | 300kg |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220Vac, 40/50 Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | Karbon çelik |
| Adı | Platform Tartım Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya boyama |
| Renk | Gri, Mavi, Yeşil, Opsiyonel |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED A12, T6 Veya Diğer Opsiyonel |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tüketim Sensörü |
| Kapasite | 300kg |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Basınç iletimi |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| Sıfır bakiyesi | ±1,0 %RO |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Output | Analog Sensor |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Out-wire | 4-wire |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Kullanımı | Tartı |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Sıfır bakiyesi | ±1,0 %RO |
| telsiz | 4 telli |