| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tüketim Sensörü |
| Kapasite | 50/60/80/100/150/200/300kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tüketim Sensörü |
| Kapasite | 50kg-2t |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Kapasite | 50-500kg |
| ad | ZEMIC L6E3 Yük Hücresi |
| Anahtar kelimeler | hücre hücresi |
| Max. Maks. platform size platform boyutu | 450 x 450 mm |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Gerinim ölçer |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 500kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tüketim Sensörü |
| Kapasite | 1T |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Kapasite | 100 kg |
| Adı | ZEMIC L6E3 Yük Hücresi |
| Anahtar kelimeler | yük hücresi |
| Max. Maks. Platform Size Platform Boyutu | 450 X 450 Mm |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 500kg |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |