| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Adı | Asansör ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Malzeme | Elektrostatik toz boyalı çelik |
|---|---|
| renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| doğruluk | 500 g, 1 / 3000-1 / 6000 |
| tip | palet Kamyon Kantarı |
| Ekran tipi | LED LCD |
| Adı | paslanmaz çelik platformlu kantar |
|---|---|
| Malzeme | 304 |
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Nominal Yük | 600KG |
| Doğruluk | C3 |
| Adı | Dijital Platform Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri mavi |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri mavi |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Malzeme | Karbon çeliği veya 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Nominal Yük | 100kg~600kg |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Türü | Tezgah ölçeği, platform ölçeği |
| Adı | Elektronik Platform Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya boyama |
| Renk | Gri, Mavi, Yeşil, Opsiyonel |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED A12, T6 Veya Diğer Opsiyonel |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Terazi Kapağı | SUS304 paslanmaz çelik |
| Ölçek Malzemesi | Karbon çelik |
| Nominal Yük | 100kg~800kg |
| Doğruluk | 0.2kg |
| Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Terazi Kapağı | SUS304 paslanmaz çelik |
| Ölçek Malzemesi | Karbon çelik |
| Nominal Yük | 100kg~800kg |
| Doğruluk | 0.2kg |