| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Display Type | LCD/LED |
| Material | Carbon Steel/ Stainless Steel |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Product Name | Bench scale |
| Adı | Dijital Platform Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri mavi |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Adı | kamyon kantarı kantarı |
|---|---|
| Doğruluk | 20 kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Nominal Yük | 100 ton |
| Malzeme | Toz kaplamalı çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Adı | transpalet tartı terazileri |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Malzeme | Toz kaplamalı çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Adı | transpalet tartı terazileri |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 3000kg |
| Adı | Asansör ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Adı | Tezgah zemin tartı terazisi |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Nominal Yük | 600KG |
| Doğruluk | 0.1KG |
| Adı | Zemin Platformu Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya boyama |
| Renk | Gri, Mavi, Yeşil, Opsiyonel |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED A12, T6 Veya Diğer Opsiyonel |