| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Adı | transpalet tartı terazileri |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | Asansör ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Önerilen platform boyutu | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Önerilen platform boyutu | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Toz kaplamalı çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Adı | transpalet tartı terazileri |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Ürün Adı | Paslanmaz çelik Platform tezgah ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Yüzey Tedavisi | cilalı |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Ürün Adı | Platform tezgahı ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| sYüzey İşleme | Elektrostatik toz boyalı |
| Ölçek gövdesi Renk | Gri, mavi, siyah, |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Malzeme | Toz kaplamalı çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Adı | transpalet tartı terazileri |
| Ekran Tipi | LED LCD |