| Adı | kamyon kantarı kantarı |
|---|---|
| Doğruluk | 20 kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Nominal Yük | 100 ton |
| Adı | endüstriyel tartım yer terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Kaymaz desenli çelik, Yumuşak Çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | 304 paslanmaz çelik yer kantarları |
|---|---|
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Kablo temin edildi | 5m ekranlı kablo, metal kablo |
| Ekran Tipi | A23P , A9.A12E veya isteğe bağlı |
| Adı | Mantıksal tutacaklı tezgah terazileri |
|---|---|
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kapaklı karbon çelik malzeme |
| Kablo temin edildi | Yük hücresi kablosu |
| Ekran Tipi | T7+E,A12E veya isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | Dijital LED Ekran |
|---|---|
| Kararlı Reaksiyon süresi | Beş saniye |
| bağlantı kutusu | Paslanmaz çelik türü |
| Adı | Elektronik ağırlık taşıyıcı ölçeği |
| Malzeme | Karbon çelik / AG700L/1000L/1200L çelik |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | Asansör ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Adı | transpalet kantarı |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Güç kaynağı | şarj edilebilir pil 6V/4AH |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | Asansör ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Adı | Elektrikli palet kamyonu |
|---|---|
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | transpalet kantarı |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Güç kaynağı | şarj edilebilir pil 6V/4AH |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Adı | transpalet kantarı |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Güç kaynağı | şarj edilebilir pil 6V/4AH |