| Türü | Terazi terminali |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Baud oranı | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 isteğe bağlı |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | Dijital ölçek göstergesi |
| Ürün Adı | Taşınabilir Aks Tartı Kantarı |
|---|---|
| Ekran Tipi | Arkadan aydınlatmalı 6 haneli 25 mm LCD |
| Platform malzemesi | özel alüminyum |
| Model Numarası | AS002 |
| Kullanımı | Ürünün ağırlığını tartın |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Nominal Yük | 1200T |
| Türü | Kablosuz Dinamometre |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Renk | gümüş, altın, siyah |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Ekran tipi | LED |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Renk | özel |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |
| Adı | Endüstriyel Yer Kantarları |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Nominal Yük | 3 ton |
| Kesinlik | 2kg~5kg |
| Ürün adı | Taşınabilir Aks Tartı Kantarı |
|---|---|
| Tip | Aks Kantarı |
| Ekran tipi | 100~240V |
| Model numarası | AS002 |
| Kullanmak | Ürünün ağırlığını tartın |
| Türü | U şeklindeki terazi, yer terazisi için terminal |
|---|---|
| Ekran Tipi | 6 haneli 20,2 mm Kırmızı LED |
| Malzeme | Plastik kap |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |