| Nominal Yük | 15ton |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Türü | Vinç kantarı |
| Adı | gezer vinç terazileri |
| Nominal yük | 15ton |
|---|---|
| Ekran tipi | LED ve LCD |
| Güç kaynağı | 220V / 50Hz |
| tip | Vinç Kantarı |
| Packaging Details | carton/wooden box |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |
| Nominal Yük | 15ton |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED ve LCD |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Türü | Vinç kantarı |
| Ambalaj bilgileri | Karton/Ahşap kutu |
| Nominal Yük | 15ton |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Türü | Vinç kantarı |
| Adı | gezer vinç terazileri |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Nominal Yük | 10000kg |
| Türü | Kablosuz Dinamometre |
| Ekran Tipi | LCD |
| Renk | Gümüş |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Nominal Yük | 500 ton |
| Türü | Kablosuz Dinamometre |
| Ekran Tipi | LCD |
| Renk | Gümüş |