| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | Mantıksal tutacaklı tezgah terazileri |
|---|---|
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kapaklı karbon çelik malzeme |
| Kablo temin edildi | Yük hücresi kablosu |
| Ekran Tipi | T7+E,A12E veya isteğe bağlı |
| Adı | Endüstriyel ölçekli |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri mavi |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |