| Adı | transpalet tartı terazileri |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | Asansör ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| ad | el palet arabası |
|---|---|
| renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| doğruluk | 500 g, 1 / 3000-1 / 6000 |
| tip | Asansör Kantarı |
| Ekran tipi | LED LCD |
| Adı | sığır tartı terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, sarı |
| Malzeme | karbon çeliği veya 304SUS |
| Doğruluk sınıfı | OIML III |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | 304 paslanmaz çelik yer kantarları |
|---|---|
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Kablo temin edildi | 5m ekranlı kablo, metal kablo |
| Ekran Tipi | A23P , A9.A12E veya isteğe bağlı |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 3T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Adı | tartı terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |