| Adı | tartı terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | depo katı ölçeği |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | platform zemin kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | Tam elektrikli transpalet kantarı |
|---|---|
| Kapasite | 3T |
| Türü | transpalet kantarı |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Güç kaynağı | 220v/ 110v |
| Adı | 1000kg terazi 1 ton kantar zemin 2 ton tartım terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çeliği veya 304 paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | Platform ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya sıcak galvanizli |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi, sarı |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Nominal Yük | 50000KG |
| Adı | Kamyon platformları tartıları |
|---|---|
| Doğruluk | 20 kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Nominal Yük | 100 ton |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |