| Adı | Elektrikli palet kamyonu |
|---|---|
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | transpalet kantarı |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Güç kaynağı | şarj edilebilir pil 6V/4AH |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Renk | gri renk |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Kablo temin edildi | 5m ekranlı kablo, metal kablo |
| Ekran Tipi | A12, A12E veya isteğe bağlı |
| Adı | 304 paslanmaz çelik zemin terazileri |
|---|---|
| Malzeme | 304 tam paslanmaz çelik |
| Ekran Tipi | A12ESS veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 3T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |