| name | low profile floor scales |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | 1000kg terazi 1 ton kantar zemin 2 ton tartım terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çeliği veya 304 paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Ürün Adı | Tekerlek Kantarı Kantarı |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110V~250V |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum/Alaşımlı Çelik |
| Adı | tartı terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Renk | gri renk |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Kablo temin edildi | 5m ekranlı kablo, metal kablo |
| Ekran Tipi | A12, A12E veya isteğe bağlı |
| Türü | kat ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 100-240V |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Ürün Adı | Çubuk ölçeği |
| Adı | Mantıksal tutacaklı tezgah terazileri |
|---|---|
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kapaklı karbon çelik malzeme |
| Kablo temin edildi | Yük hücresi kablosu |
| Ekran Tipi | T7+E,A12E veya isteğe bağlı |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |