| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | 304 paslanmaz çelik yer kantarları |
|---|---|
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Kablo temin edildi | 5m ekranlı kablo, metal kablo |
| Ekran Tipi | A23P , A9.A12E veya isteğe bağlı |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Türü | sütun tipi |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Ürün Adı | SKYER Taşınabilir Tekerlekli Kantar |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110V~250V |
| Hizmet | OEM ve ODM |
| Model | AS002(2 adet) Taşınabilir Tekerlekli Kantar |
| Malzeme | Alüminyum/Alaşımlı Çelik |