| Ürün Adı | Taşınabilir Aks Tartı Kantarı |
|---|---|
| Ekran Tipi | Arkadan aydınlatmalı 6 haneli 25 mm LCD |
| Platform malzemesi | özel alüminyum |
| Model Numarası | AS002 |
| Kullanımı | Ürünün ağırlığını tartın |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Dijital Sensör |
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| sızdırmazlık sınıfı | IP67-IP68 |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün Adı | Taşınabilir Tekerlek Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110V~250V |
| Düşük Profil | Sadece 58mm yükseklikte. |
| OTEHR | Dahili Yazıcı |
| Tartım Modu | Aks veya yüzde |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 3T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |