| Adı | kamyon kantarı kantarı |
|---|---|
| Doğruluk | 10kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Menşe yeri | Çin |
| Adı | Mobil kantar |
|---|---|
| Doğruluk | 10kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Menşe yeri | Çin |
| Adı | kamyon kantarı kantarı |
|---|---|
| Doğruluk | 20 kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Nominal Yük | 100 ton |
| Adı | taşınabilir kantar |
|---|---|
| Doğruluk | 10kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Menşe yeri | Çin |
| Adı | taşınabilir araç terazileri |
|---|---|
| Doğruluk | 10kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Menşe yeri | Çin |
| Ürün Adı | Taşınabilir Aks Tartı Kantarı |
|---|---|
| Türü | Taşınabilir Kamyon Aks Ölçeği |
| Ekran Tipi | 100~240V |
| Model Numarası | AS002C |
| Kullanımı | Ürünün ağırlığını tartın |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Dijital Sensör |
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| sızdırmazlık sınıfı | IP67-IP68 |
| Adı | Ağırlık köprüsü Kamyon ölçeği |
|---|---|
| Doğruluk | 10kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Menşe yeri | Çin |
| Adı | kamyon kantarı kantarı |
|---|---|
| Doğruluk | 10kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Menşe yeri | Çin |
| Türü | Kamyon Kantarı |
|---|---|
| Görüntüle | 6 - rakam 20mm KIRMİL LED |
| Baud Hızı | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 isteğe bağlı |
| Veri Depolama | 1000 kamyon kaydı |
| İletim yöntemi | RS232, RS422isteğe bağlı RS485 isteğe bağlı |