| Adı | kamyon kantarı kantarı |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Genişliği | 3 metre |
| platformu | Baklavalı sac veya Pürüzsüz Plaka |
| Sensör | Analog ölçek |
| Türü | Kamyon Kantarı |
|---|---|
| Görüntüle | 6 - rakam 20mm KIRMİL LED |
| Baud Hızı | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 isteğe bağlı |
| Veri Depolama | 1000 kamyon kaydı |
| İletim yöntemi | RS232, RS422isteğe bağlı RS485 isteğe bağlı |
| Type | Truck Scale |
|---|---|
| Display | 6 - digit 20mm RED LED |
| Baud rate | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 optional |
| Data storage | 1000 truck records |
| Transimission method | RS232, RS422optional RS485 optional |
| Türü | Kamyon Kantarı |
|---|---|
| Görüntüle | 6 - rakam 20mm KIRMİL LED |
| Baud Hızı | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 isteğe bağlı |
| Veri Depolama | 1000 kamyon kaydı |
| İletim yöntemi | RS232, RS422isteğe bağlı RS485 isteğe bağlı |
| Türü | Kamyon Kantarı |
|---|---|
| Görüntüle | 6 - rakam 20mm KIRMİL LED |
| Baud Hızı | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 isteğe bağlı |
| Veri Depolama | 1000 kamyon kaydı |
| İletim yöntemi | RS232, RS422isteğe bağlı RS485 isteğe bağlı |
| ad | kamyon kantarı kantar |
|---|---|
| doğruluk | 10kg |
| Ekran tipi | LCD / LED |
| Güç kaynağı | 220V / 50HZ veya 110V / 60HZ |
| Nominal yük | 60t |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Dijital Sensör |
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| sızdırmazlık sınıfı | IP67-IP68 |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Ekran tipi | LED |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Renk | özel |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Nominal Yük | 150 ton |
| Türü | Kablosuz vinç yük hücresi |
| Renk | Gümüş |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün | paslanmaz çelik bağlantı kutusu |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| konaklama modu | tek ayar veya voltaj |
| Su geçirmez derecesi | IP67 |
| Yük Hücresi Tipi | analog veya dijital |