| Ürün adı | Kantar |
|---|---|
| Model numarası | TB |
| Yük hücresi | Keli / ZEMIC |
| Ekran tipi | LCD / LED |
| Malzeme | Q235 Çelik |
| Adı | kamyon kantarı kantarı |
|---|---|
| Doğruluk | 20 kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Nominal Yük | 100 ton |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Doğruluk | 1kg-5kg |
| Ekran Tipi | A9,D10 |
| Uygulama | Endüstriyel kamyon kantarı |
| Renk | yeşil, kırmızı, mavi isteğe bağlı |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Doğruluk | 1kg-5kg |
| Ekran Tipi | A9,D10 |
| Uygulama | Endüstriyel Kantar |
| Renk | yeşil, kırmızı, mavi isteğe bağlı |
| Adı | taşınabilir kamyon kantarları |
|---|---|
| Doğruluk | 50kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Nominal Yük | 20 ton |
| Ürün Adı | Taşınabilir Aks Tartı Kantarı |
|---|---|
| Ekran Tipi | Arkadan aydınlatmalı 6 haneli 25 mm LCD |
| Platform malzemesi | özel alüminyum |
| Model Numarası | AS002 |
| Kullanımı | Ürünün ağırlığını tartın |
| Ürün Adı | Kamyon Kantarı |
|---|---|
| Model numarası | TS-P |
| Türü | Dijital |
| Yük hücresi | Yüksek Doğruluklu Dijital Yük Hücresi |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Adı | kamyon kantarı kantarı |
|---|---|
| Doğruluk | 10kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Nominal Yük | 120 ton |
| Adı | Kamyon platformları tartıları |
|---|---|
| Doğruluk | 20 kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Nominal Yük | 100 ton |
| Ekran Tipi | Dijital LED Ekran |
|---|---|
| Kararlı Reaksiyon süresi | Beş saniye |
| bağlantı kutusu | Paslanmaz çelik türü |
| Adı | Elektronik ağırlık taşıyıcı ölçeği |
| Malzeme | Karbon çelik / AG700L/1000L/1200L çelik |