| Ürün Adı | Tartım Göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Yük hücresi hassasiyeti | 1,5~3mV/V |
| Ürün Adı | Tartım Göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Yük hücresi hassasiyeti | 1,5~3mV/V |
| Türü | Kamyon Kantarı |
|---|---|
| Görüntüle | 6 - rakam 20mm KIRMİL LED |
| Baud Hızı | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 isteğe bağlı |
| Veri Depolama | 1000 kamyon kaydı |
| İletim yöntemi | RS232, RS422isteğe bağlı RS485 isteğe bağlı |
| Tip | Yer kantarı, tezgah terazisi terminali |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED or LCD |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Malzeme | 304 tam paslanmaz çelik |
| Ekran Tipi | A12SS veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 3T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Tip | Yer kantarı, tezgah terazisi terminali |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Tip | Yer kantarı, tezgah terazisi terminali |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |