| Product name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic housing |
| Function | price computing or counting optional |
| Accuracy class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED veya LCD |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Türü | Kantar terminali, kamyon kantarı, |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED veya LCD |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Türü | Kamyon Kantarı |
|---|---|
| Görüntüle | 6 - rakam 20mm KIRMİL LED |
| Baud Hızı | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 isteğe bağlı |
| Veri Depolama | 1000 kamyon kaydı |
| İletim yöntemi | RS232, RS422isteğe bağlı RS485 isteğe bağlı |
| Ürün Adı | Dahili yazıcı Tartım Göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Malzeme | ABS |
| Güç kaynağı | AC 110-240V DC 5V |
| Yük hücresi hassasiyeti | 1,5~3mV/V |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED or LCD |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | Ağırlık göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | NEDEN OLMUŞ |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Güç Kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Yük hücresi hassasiyeti | 1,5~3mV/V |
| Ürün Adı | tartı ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Yük hücresi hassasiyeti | 1,5~3mV/V |