| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Türü | U şeklindeki terazi, yer terazisi için terminal |
|---|---|
| Ekran Tipi | 6 haneli 20,2 mm Kırmızı LED |
| Malzeme | Plastik kap |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Türü | U şeklindeki terazi, yer terazisi için terminal |
|---|---|
| Ekran Tipi | 6 haneli 25,4 mm LCD |
| Malzeme | Plastik kap |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Ürün Adı | M1 sınıfı Denge ağırlığı, ağırlık, ölçek ağırlığı dökme demir ağırlığı, vinç için test ağırlığı |
|---|---|
| yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | plastik torba, karton kutu, kontrplak kutu, kontrplak palet |
| Adı | tartım çubukları ölçeği |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, sarı |
| Malzeme | karbon çeliği veya 304SUS |
| Görüntüle | LCD/LED |
| Adı | tartı terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | tartı terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Montaj tipi | Kamyon ölçeği sütunu yük hücresi |
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| Sızdırmazlık derecesi | IP67-IP68 |
| Ekran Tipi | LCD/kırmızı LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ambalaj bilgileri | kutu |
| tip | U şekli ölçeği, zemin ölçeği için terminal |
|---|---|
| Ekran tipi | LCD |
| Malzeme | Plastik çanta |
| doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |