| Türü | U şeklindeki terazi, yer terazisi için terminal |
|---|---|
| Ekran Tipi | 6 haneli 20,2 mm Kırmızı LED |
| Malzeme | Plastik kap |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Dijital Sensör |
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| sızdırmazlık sınıfı | IP67-IP68 |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Türü | Yer platformlu kantar terminali, tezgah üstü kantar |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Product name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic housing |
| Function | price computing or counting optional |
| Accuracy class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Adı | tartı terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | tartı terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Ekran Tipi | LCD/kırmızı LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Tip | Yer kantarı, tezgah terazisi terminali |
|---|---|
| Ekran Tipi | NEDEN OLMUŞ |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Kesinlik | 300000 |
| Güç Kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Türü | U şeklindeki terazi, yer terazisi için terminal |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |