| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 150 kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Ekran Tipi | LCD/kırmızı LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Ürün Adı | Tartım Göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Yük hücresi hassasiyeti | 1,5~3mV/V |
| Türü | Aks Ölçeği, alüminyum ped |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Ekran tipi | LCD veya LED, LCD |
| Güvenli aşırı yük | %120FS |
| Malzeme | Alüminyum |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Yapı | Dikdörtgen çerçeve |
| platformu | 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | zemin tartısı |
|---|---|
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Tedavi | Toz boyalı veya Fırçalanmış bitirme |
| Renk | Gary, mavi, sarı |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Tip | Yer kantarı, tezgah terazisi terminali |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED veya LCD |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | 304 paslanmaz çelik yer kantarları |
|---|---|
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Kablo temin edildi | 5m ekranlı kablo, metal kablo |
| Ekran Tipi | A23P , A9.A12E veya isteğe bağlı |
| Türü | Ağırlık köprüsü |
|---|---|
| Görüntüle | 7 bit LED, 7 durum göstergesi |
| Yük hücresi uyarımı | DC 5V |
| Maks. yük hücresi bağlantısı | 350 ohm'da 8 veya 700ohm'da 16 |
| İletim yöntemi | RS232, RS422isteğe bağlı RS485 isteğe bağlı |