| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Malzeme | 304 |
|---|---|
| Tedavi | kumlama |
| Görev | Tartı |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Türü | Zemin Terazisi, platform terazisi |
| Adı | Yer Tartı Kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Nominal Yük | 3000kg |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
| Product name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic housing |
| Function | price computing or counting optional |
| Accuracy class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Ürün | paslanmaz çelik bağlantı kutusu |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| konaklama modu | tek ayar veya voltaj |
| Su geçirmez derecesi | IP67 |
| Yük Hücresi Tipi | analog veya dijital |
| Ürün adı | Yaohua Dijital Tartı Göstergesi Tartı Ölçeği Göstergesi |
|---|---|
| Konut | Plastik kap |
| fonksiyon | fiyat hesaplama veya isteğe bağlı sayma |
| Doğruluk sınıfı | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | Tezgah zemin tartı terazisi |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Nominal Yük | 600KG |
| Doğruluk | 0.1KG |
| Türü | Yer platformlu kantar terminali, tezgah üstü kantar |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED veya LCD |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 600KG |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Adı | 1000kg terazi 1 ton kantar zemin 2 ton tartım terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çeliği veya 304 paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |