| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Nominal Yük | 3000kg |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
| Türü | baskül |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Yapı | Güçlü U Kiriş ve iyi kaynak |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Türü | Kamyon Kantarı |
|---|---|
| Görüntüle | 6 - rakam 20mm KIRMİL LED |
| Baud Hızı | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 isteğe bağlı |
| Veri Depolama | 1000 kamyon kaydı |
| İletim yöntemi | RS232, RS422isteğe bağlı RS485 isteğe bağlı |
| Tip | Yer kantarı, tezgah terazisi terminali |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Türü | Kamyon Kantarı |
|---|---|
| Görüntüle | 6 - rakam 20mm KIRMİL LED |
| Baud Hızı | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 isteğe bağlı |
| Veri Depolama | 1000 kamyon kaydı |
| İletim yöntemi | RS232, RS422isteğe bağlı RS485 isteğe bağlı |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | Elektronik tartım göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Malzeme | 304s.s ile yumuşak çelik. kapak |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gary, mavi, sarı |
| Nominal Yük | 500kg |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Adı | sığır tartı terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, sarı |
| Malzeme | karbon çeliği veya 304SUS |
| Doğruluk sınıfı | OIML III |