| Adı | platform zemin kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | Karbon çelik |
| Adı | At tartısı |
|---|---|
| Malzeme | 304 paslanmaz çelik kapaklı yumuşak çelik |
| Tedavi | Toz boyalı veya 304 ss |
| Renk | Gri mavi |
| Nominal Yük | 3T |
| Adı | Zemin Platformu Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya boyama |
| Renk | Gri, Mavi, Yeşil, Opsiyonel |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED A12, T6 Veya Diğer Opsiyonel |
| Adı | 304 paslanmaz çelik zemin terazileri |
|---|---|
| Malzeme | 304 tam paslanmaz çelik |
| Ekran Tipi | A12ESS veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 3T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 2 |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Türü | U şeklindeki terazi, yer terazisi için terminal |
|---|---|
| Ekran Tipi | 6 haneli 20,2 mm Kırmızı LED |
| Malzeme | Plastik kap |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | Platform ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya sıcak galvanizli |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi, sarı |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Nominal Yük | 50000KG |
| Adı | tekerlekli zemin terazileri |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | A12E veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 2T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |