| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | sığır tartı çubukları |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Malzeme | 304SUS |
| Güç kaynağı | 110V~240V |
| Ekran Tipi | İsteğe bağlı |
| Ürün adı | tartı zemin terazisi |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Güç kaynağı | 110-240V |
| Ekran tipi | LCD/LED |
| Anma Yükü | 1/2/3/5Ton |
| Ürün Adı | Yaohua Dijital Tartım Göstergesi Tartma Ölçeği Göstergesi |
|---|---|
| Konut | Plastik kap |
| Görev | Fiyat hesaplama veya sayma isteğe bağlı |
| Doğruluk sınıfı | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Malzeme | 304 |
|---|---|
| Tedavi | kumlama |
| Görev | Tartı |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Türü | Zemin Terazisi, platform terazisi |
| Adı | tartı göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| yukarı sür | 4X350Ω/8X700Ω |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | endüstriyel zemin tartım terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çeliği veya 304 paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | Elektronik tartım göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Adı | tartı göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| yukarı sür | 4X350Ω/8X700Ω |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |