| Model numarası | XK315A1-23 serisi |
|---|---|
| Boyutları | 255x170x130mm |
| Ağırlık | 1,5 kilo |
| Paketleme | karton |
| Ekran Tipi | LED |
| Adı | Ağırlık Göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | Endüstriyel Yer Kantarları |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Nominal Yük | 3 ton |
| Kesinlik | 2kg~5kg |
| Malzeme | Yumuşak çelik veya 304 SUS |
|---|---|
| Tedavi | Toz boyalı veya Fırçalanmış bitirme |
| Renk | Gary, mavi, sarı |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Yük hücresi | 4 yük hücresi, Zemic veya Keli |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | karton çelik |
| Nominal Yük | 3T~5 ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | Endüstriyel Yer Kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Türü | Kamyon Kantarı |
|---|---|
| Görüntüle | 6 - rakam 20mm KIRMİL LED |
| Baud Hızı | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 isteğe bağlı |
| Veri Depolama | 1000 kamyon kaydı |
| İletim yöntemi | RS232, RS422isteğe bağlı RS485 isteğe bağlı |