| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Input resistance | 350±3.5 ohm |
| Name | shear beam load cell |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Giriş Direnci | 350±3,5ohm |
| Adı | Kesme Işınlı Yük Hücresi |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 500kg ila 5ton, 250lb ila 20KLB |
| IP derecesi | su geçirmez IP68 |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Gerinim ölçer |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanım | Tartı |
| Nominal Yük | 100kg |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Türü | kesme kirişi tipi |
| Adı | Kesme Kirişli Tip Yük Hücresi |
| Model Numarası | LC339 |
|---|---|
| Çıkış | 2,0mV/V |
| Malzeme | alaşımlı çelik/paslanmaz çelik |
| Kullanımı | Terazinin ağırlığını tartın |
| Kapasite | 10-500kg |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Anahtarlama Dönüştürücü, Analog |
| Türü | sütun tipi |
| Nihai aşırı yük | 300% FS |
| Malzeme | Alaşım çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıktı | Analog Sensör |
| Giriş direnci | 350±3,5ohm |
| İsim | Kesme Işınlı Yük Hücresi |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Giriş Direnci | 350±3,5ohm |
| Adı | Kesme Işınlı Yük Hücresi |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tüketim Sensörü |
| Adı | Kesme Işınlı Yük Hücresi |