| Adı | tartı terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | tartı terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 500kg ila 5ton, 250lb ila 20KLB |
| IP derecesi | su geçirmez IP68 |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 500kg ila 5ton, 250lb ila 20KLB |
| IP derecesi | su geçirmez IP68 |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Giriş Direnci | 350±3,5ohm |
| Adı | Kesme Işınlı Yük Hücresi |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Giriş Direnci | 350±3,5ohm |
| Adı | Kesme Işınlı Yük Hücresi |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Türü | Sıkıştırma Türü |
| Adı | Tartım yük hücresi |
| Ürün Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 600KG |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Ürün Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Nominal Yük | 300kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |