| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC/DC 110V-220V |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ölçek türü | deniz ürünleri balık pazarı |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC 110V-220V |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Terazi Tipi | deniz ürünleri balık pazarı |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Plastik |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Material | Stainless Steel |
| Nominal Yük | 30kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Plastik |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC 110V-220V |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Terazi Tipi | deniz ürünleri balık pazarı |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 600KG |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Kapasite | 1T-50T |
| Anahtar kelimeler | yük hücresi |
| Garanti | 12 Aylık |
| Şablon | Tip konuştu |
| Adı | tartı terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |