| Adı | Dijital Platform Ağırlık Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | SUS304 paslanmaz çelik |
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Nominal Yük | 300kg |
| Doğruluk | 50 gram |
| Ekran Tipi | LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | suya dayanıklı dijital terazi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Kapasite | 15kg/10g |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Usage | weighing scale |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale type | seafood fish market |
| Adı | 1000kg terazi 1 ton kantar zemin 2 ton tartım terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çeliği veya 304 paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | elektronik terazi |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Basınç iletimi |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Ağırlık Ölçeği |
| Sıfır bakiyesi | ±1,0 %RO |
| Adı | elektronik terazi |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ürün Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |