| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Giriş Direnci | 350±3,5ohm |
| Adı | Kesme Işınlı Yük Hücresi |
| Adı | paslanmaz çelik elektronik ölçek |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ürün | paslanmaz çelik 4 telli bağlantı kutusu |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| konaklama modu | Tek ayarlama |
| Su geçirmez derecesi | IP67 |
| Yük Hücresi Tipi | Analog |
| Ekran Tipi | LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110V~240V AC veya DC |
| Adı | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Kapasite | 3kg,7,5kg,15kg,30kg |
| Ekran Tipi | LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Adı | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Kapasite | 15kg/10g |
| Ekran Tipi | LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | suya dayanıklı dijital terazi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Kapasite | 15kg/10g |
| Ekran Tipi | LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Ürün adı | su geçirmez tezgah ölçeği |
|---|---|
| model | TCS-Mini |
| Tartım | 3, 6, 7.5, 15, 30, 45, 60 kg |
| Doğruluk | 3000,7500,15000,30000 |
| Ekran modu | Çift taraflı 21mm dijital tüp |
| Adı | Dijital Platform Ağırlık Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | SUS304 paslanmaz çelik |
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Nominal Yük | 300kg |
| Doğruluk | 50 gram |