| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC 110V-220V |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Terazi Tipi | deniz ürünleri balık pazarı |
| İsim | Elektronik Fiyat Hesaplama Ölçeği |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC/DC |
| Tip | Ağırlık Ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ekran Tipi | Yeşil LED/ LCD/ kırmızı LED |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC 110V-220V |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Terazi Tipi | deniz ürünleri balık pazarı |
| Adı | Dijital Platform Ağırlık Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | SUS304 paslanmaz çelik |
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Nominal Yük | 60kg |
| Doğruluk | 10g |
| Adı | tartı terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Adı | Endüstriyel Palet Kantarları |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 600KG |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | Sayma Terazisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Nominal Yük | 300kg |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | Sayma Terazisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Nominal Yük | 300kg |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 30kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |