| Adı | elektronik basketbol skorbordu |
|---|---|
| Malzeme | Plastik/Alüminyum alaşımlı kasa |
| Kullanımı | Dışarıda |
| Tüp Çip Rengi | Kırmızı |
| Renk | Kırmızı / sarı / mavi / beyaz / yeşil |
| Adı | Elektronik Platform Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya boyama |
| Renk | Gri, Mavi, Yeşil, Opsiyonel |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED A12, T6 Veya Diğer Opsiyonel |
| Model numarası | XK315A1-23 serisi |
|---|---|
| Boyutları | 255x170x130mm |
| Ağırlık | 1,5 kilo |
| Paketleme | karton |
| Ekran Tipi | LED |
| Tip | Kantar terminali, kamyon kantarı |
|---|---|
| Ekran Tipi | yeşil led |
| Malzeme | Paslanmaz çelik kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | Dijital Ölçü |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik tava |
| Ekran Tipi | Yeşil LED/ LCD/ kırmızı LED |
| Adı | Elektronik Fiyat Hesaplama Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ekran Tipi | Yeşil LED/ LCD/ kırmızı LED |
| Adı | Elektronik Fiyat Hesaplama Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ekran Tipi | Yeşil LED/ LCD/ kırmızı LED |
| Adı | Elektronik Fiyat Hesaplama Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ekran Tipi | Yeşil LED/ LCD/ kırmızı LED |
| Adı | Ağırlık göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | yeşil led |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | Endüstriyel Yer Kantarları |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Nominal Yük | 3 ton |
| Kesinlik | 2kg~5kg |