| Malzeme | Toz kaplamalı çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | transpalet ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Malzeme | Toz kaplamalı çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 2000 |
| Türü | transpalet ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Malzeme | 304 |
|---|---|
| Tedavi | kumlama |
| Görev | Tartı |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Türü | Zemin Terazisi, platform terazisi |
| Malzeme | Toz kaplamalı çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | Elektrikli Transpalet |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| ad | elektronik fiyat hesaplama ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC / DC |
| Tür | fiyat hesaplama ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ekran tipi | Yeşil LED / LCD / kırmızı LED |