| Adı | Dijital Ölçü |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik tava |
| Ekran Tipi | Yeşil LED/ LCD/ kırmızı LED |
| Adı | Dijital Ölçü |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik tava |
| Ekran Tipi | Yeşil LED/ LCD/ kırmızı LED |
| Adı | Elektronik Tartı Terazileri |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC / DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ekran Tipi | Yeşil LED/ LCD/ kırmızı LED |
| Ekran Tipi | LCD |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Malzeme | Toz kaplamalı çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | transpalet ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Adı | Elektronik Platform Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya boyama |
| Renk | Gri, Mavi, Yeşil, Opsiyonel |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED A12, T6 Veya Diğer Opsiyonel |
| Adı | transpalet tartı terazileri |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | Asansör ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| İsim | Elektronik Fiyat Hesaplama Ölçeği |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC/DC |
| Tip | Ağırlık Ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ekran Tipi | Yeşil LED/ LCD/ kırmızı LED |
| Adı | Elektronik Platform Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Mavi |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED A12, T6 Veya Diğer Opsiyonel |
| Adı | zemin tartısı |
|---|---|
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Tedavi | Toz boyalı veya Fırçalanmış bitirme |
| Renk | Gary, mavi, sarı |
| Güç kaynağı | 110V/220V |