| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | karton çelik |
| Nominal Yük | 3T~5 ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Türü | baskül |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Yapı | Güçlü U Kiriş ve iyi kaynak |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Adı | Endüstriyel Yer Kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | zemin tartısı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya sıcak galvanizli |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi, sarı |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Nominal Yük | 15000Kg |
| Adı | endüstriyel zemin tartım terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çeliği veya 304 paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | Elektrikli palet kamyonu |
|---|---|
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | transpalet kantarı |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Güç kaynağı | şarj edilebilir pil 6V/4AH |
| Adı | Elektrikli palet kamyonu |
|---|---|
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | transpalet kantarı |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Güç kaynağı | şarj edilebilir pil 6V/4AH |