| Adı | transpalet tartı terazileri |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | Asansör ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Adı | transpalet kantarı |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Güç kaynağı | şarj edilebilir pil 6V/4AH |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Adı | transpalet kantarı |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Güç kaynağı | şarj edilebilir pil 6V/4AH |
| Adı | endüstriyel tartım yer terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Kaymaz desenli çelik, Yumuşak Çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | endüstriyel zemin tartım terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çeliği veya 304 paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | platform zemin kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Adı | platform zemin kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Adı | endüstriyel zemin tartım terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | gri |
| Malzeme | Karbon çeliği/Hafif çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Malzeme | 304 GBP |
|---|---|
| yük hücresi | 4 yük hücresi, Zemic veya Keli |
| Kapasite | 500kg~3t |
| Bölünme | 0.2/0.5/1kg |
| Platform Boyutu | 1000x1000/1200x1200/1500x1500mm |