| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Nominal Yük | 3000kg |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
| Adı | zemin tartısı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya sıcak galvanizli |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi, sarı |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Nominal Yük | 15000Kg |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Ürün adı | Bench Platform Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çeliği |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Hizmet vermek | Oem |
| Güç kaynağı | 110-220V (AC) |
|---|---|
| tip | Zemin Ölçeği |
| Ekran tipi | LED |
| Hizmet | OEM ve ODM |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet ve istikrarlı performans |
| Adı | Platform ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya sıcak galvanizli |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi, sarı |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Nominal Yük | 50000KG |
| Adı | Platform ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Mavi |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Nominal Yük | 50000KG |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Güç kaynağı | 110V-240V |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Adı | Platform ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Mavi |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Nominal Yük | 150 kg |
| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 5 kg |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |