| Malzeme | 304 GBP |
|---|---|
| yük hücresi | 4 yük hücresi, Zemic veya Keli |
| Kapasite | 500kg~3t |
| Bölünme | 0.2/0.5/1kg |
| Platform Boyutu | 1000x1000/1200x1200/1500x1500mm |
| Ekran Tipi | Dijital LED Ekran |
|---|---|
| Kararlı Reaksiyon süresi | Beş saniye |
| bağlantı kutusu | Paslanmaz çelik türü |
| Adı | Elektronik ağırlık taşıyıcı ölçeği |
| Malzeme | Karbon çelik / AG700L/1000L/1200L çelik |
| Malzeme | Toz kaplamalı çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | Elektrikli Transpalet |
| Ekran Tipi | LED LCD |