| Adı | Elektrikli palet kamyonu |
|---|---|
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | transpalet kantarı |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Güç kaynağı | şarj edilebilir pil 6V/4AH |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Doğruluk | 1kg-5kg |
| Ekran Tipi | A9,D10 |
| Uygulama | Endüstriyel Kantar |
| Renk | yeşil, kırmızı, mavi isteğe bağlı |
| Adı | Elektrikli palet kamyonu |
|---|---|
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | transpalet kantarı |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Güç kaynağı | şarj edilebilir pil 6V/4AH |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Nominal Yük | 3000kg |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Adı | transpalet kantarı |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Güç kaynağı | şarj edilebilir pil 6V/4AH |
| Adı | transpalet tartı terazileri |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | Asansör ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Adı | Asansör ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Adı | transpalet kantarı |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Güç kaynağı | şarj edilebilir pil 6V/4AH |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Adı | transpalet kantarı |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Güç kaynağı | şarj edilebilir pil 6V/4AH |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 3000kg |
| Adı | Asansör ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |