| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Adı | transpalet kantarı |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Güç kaynağı | şarj edilebilir pil 6V/4AH |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | Asansör ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Türü | baskül |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Yapı | Güçlü U Kiriş ve iyi kaynak |
| Gösterge | Ekonomik; Genel; Yüksek Hassasiyetli isteğe bağlı |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Adı | depo katı ölçeği |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Anma Yükü | 5 ton/10 ton |
|---|---|
| Platform Boyutu | 1.2*2.2m |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Paketleme | karton |
| Güç kaynağı | 110-240V(AC) |
| Ürün Adı | Platform tezgahı ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| sYüzey İşleme | Elektrostatik toz boyalı |
| Ölçek gövdesi Renk | Gri, mavi, siyah, |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Adı | kamyon kantarı kantarı |
|---|---|
| Doğruluk | 20 kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Nominal Yük | 100 ton |
| Ürün Adı | Platform tezgahı ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| sYüzey İşleme | Elektrostatik toz boyalı |
| Ölçek gövdesi Renk | Gri, mavi, siyah, |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Adı | Platform ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Mavi |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Nominal Yük | 150 kg |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya sıcak galvanizli |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi, sarı |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Türü | kat ölçeği |