| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Malzeme | 304s.s ile yumuşak çelik. kapak |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gary, mavi, sarı |
| Nominal Yük | 500kg |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Malzeme | 304 |
|---|---|
| Tedavi | kumlama |
| Görev | Tartı |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Türü | Zemin Terazisi, platform terazisi |
| Adı | Pallet tartımı |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | Asansör ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Adı | zemin tartısı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya sıcak galvanizli |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi, sarı |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Nominal Yük | 15000Kg |
| Adı | 1000kg terazi 1 ton kantar zemin 2 ton tartım terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Karbon çeliği veya 304 paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | platform zemin kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz(±10%) |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Renk | gri renk |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Kablo temin edildi | 5m ekranlı kablo, metal kablo |
| Ekran Tipi | A12, A12E veya isteğe bağlı |
| Adı | endüstriyel tartım yer terazileri |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | Kaymaz desenli çelik, Yumuşak Çelik |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Adı | Endüstriyel Yer Kantarları |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | karbon çeliği veya 304SUS |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |