| Ürün Adı | Paslanmaz çelik Platform tezgah ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Yüzey Tedavisi | cilalı |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Ürün Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Adı | kamyon kantarı kantarı |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Genişliği | 3 metre |
| platformu | Baklavalı sac veya Pürüzsüz Plaka |
| Sensör | Analog ölçek |
| Model numarası | SKC serisi |
|---|---|
| Platform Boyutu | 600*800mm |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Paketleme | karton |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Adı | Ağır Güçlü Zemin Ölçütleri |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | Platform ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya sıcak galvanizli |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi, sarı |
| Güç kaynağı | 110-220V(AC) |
| Nominal Yük | 50000KG |
| Adı | At tartısı |
|---|---|
| Malzeme | 304 paslanmaz çelik kapaklı yumuşak çelik |
| Tedavi | Toz boyalı veya 304 ss |
| Renk | Gri mavi |
| Nominal Yük | 3T |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Adı | transpalet kantarı |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Güç kaynağı | şarj edilebilir pil 6V/4AH |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Adı | transpalet kantarı |
| Ekran Tipi | LED LCD |
| Güç kaynağı | şarj edilebilir pil 6V/4AH |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, yeşil, mavi, sarı, siyah |
| Doğruluk | 500g,1/3000-1/6000 |
| Türü | Asansör ölçeği |
| Ekran Tipi | LED LCD |