| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanım | Tartı |
| Nominal Yük | 100kg |
| Malzeme | Alaşım çelik |
|---|---|
| Giriş empedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanım | Tartı |
| İşletme | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Adı | Tek noktalı tartım sensörü |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Yapı | Tek nokta paralel ışın yüküc |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Usage | weighing scale |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Malzeme | 304 |
|---|---|
| Tedavi | çekiliş yedek kulübesi |
| Görev | Tartı |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Yük hücresi | 4 yük hücresi, Zemic veya Keli |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Ürün Adı | M1 sınıfı Denge ağırlığı, ağırlık, ölçek ağırlığı dökme demir ağırlığı, vinç için test ağırlığı |
|---|---|
| yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | plastik torba, karton kutu, kontrplak kutu, kontrplak palet |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 500kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 500kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |