| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Adı | taşınabilir tekerlekli sandalye terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Malzeme | karbon çeliği veya 304SUS |
| Görüntüle | Dijital LED Ekran |
| Ürün Adı | Platform tezgahı ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| sYüzey İşleme | Elektrostatik toz boyalı |
| Ölçek gövdesi Renk | Gri, mavi, siyah, |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ürün Adı | Platform tezgahı ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| sYüzey İşleme | Elektrostatik toz boyalı |
| Ölçek gövdesi Renk | Gri, mavi, siyah, |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Ürün adı | Dökme Demir Ağırlıkları M1 |
|---|---|
| Yoğunluk | 6.8-7.0g/cm3 |
| Nominal değer | 1000kg |
| Başvuru | Ölçek ve Denge Testi için |
| Paketi | Ahşap kutu |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Renk | Gri, kırmızı, sarı, siyah, mavi |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Ürün Adı | Dökme demir ağırlıklar M1 |
|---|---|
| yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | Ahşap kutu |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |