| Ürün adı | Dökme Demir Ağırlıkları M1 |
|---|---|
| Yoğunluk | 6.8-7.0g/cm3 |
| Nominal değer | 1000kg |
| Başvuru | Ölçek ve Denge Testi için |
| Paketi | Ahşap kutu |
| Adı | Elektronik Platform Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çeliği veya 304 paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Nominal Yük | 30kg ~ 1000kg |
| Doğruluk | 0.1KG |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 500kg |
| Ürün Adı | Kalibrasyon testi ağırlığı |
|---|---|
| Yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey işleme | Tablo |
| Başvuru | Ölçek ve Denge Testi için |
| Paket | plastik torba, karton kutu, kontrplak kutu, kontrplak palet |