| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tüketim Sensörü |
| Kapasite | 50kg-2t |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 500kg ila 5ton, 250lb ila 20KLB |
| IP derecesi | su geçirmez IP68 |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Input resistance | 350±3.5 ohm |
| Name | shear beam load cell |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tüketim Sensörü |
| Kapasite | 1T |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 1t |
| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Input resistance | 350±3.5 ohm |
| Name | shear beam load cell |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Giriş Direnci | 350±3,5ohm |
| Adı | Kesme Işınlı Yük Hücresi |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 500kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 300kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 500kg |